Atrakcje

Tyle atrakcji tylko w Sasku!

  Rekreacja

atrakcje

Okolica

Sasek Mały znajduje się nad pięknym, rozległym i czystym jeziorem Szoby Małe. Fani wędkowania znajdą tam mnóstwo pięknych okazów - zarówno w jeziorze, jak i rzece znajdującej się niedaleko naszego domu. Piękne i niepowtarzalne wschody i zachody słońca, długie spacery brzegiem jeziora, kąpiele, fantastyczny klimat tego miejsca z pewnością skusi każdego, kto zawita i będzie gościem naszego domu.

  Rozrywka

atrakcje

Zapoznaj się z naszą ofertą

Nieopodal znajduje się również wspaniała stadnina koni, gdzie każdy może wybrać się na jazdę konną. To atrakcja głównie dla dzieci, jednak z pewnością zachwyceni nią będą również dorośli. Organizujemy też spływy kajakowe, które dostarczą Wam niezapomnianych wrażeń. Odkryjcie niezwykły urok Sasku. Wieczory przy ognisku, spacery, jazda na rowerze, grillowanie... Przyłączcie się do nas!

  Wypoczynek

atrakcje

Atrakcje

Nasze gospodarstwo nieopodal Szczytna otoczne jest przez rozległe lasy nietknięte cywilizacją, pełne wszelkiego runa, wielu gatunków zwierząt i ptaków. Kilkukrotnie zawitały do nas autentyczne - niespotykane już w okolicy wilki, które stały się bez wątpienia atrakcją Sasku. Do Waszej dyspozycji mamy łódki - podróż na położoną na środku jeziora niewielką wyspę jest niecodzienną rozrywką :) Posiadamy rowery, którymi możecie jeździć po leśnych ścieżkach rowerowych oraz zwiedzać pobliskie okolice.